Turniir on algamas

11.09.2016 21:27

Tere!

Kuna uus kooliaasta on juba alanud, siis tuleb meil ära korraldada klassidevaheline jalgpalliturniir! Või noh, mis klassidevaheline turniir see ikka on, kui õpetajad meil pundis. Jah, lugesite õigesti, ÕPETAJAD mängivad ka sel aastal!
Mida värki, kuidas see võimalik on? Vastust küsimusele me ei tea, kuid kuulujutud liiguvad, et nad lubasid sel aastal turniiri kinni panna!
Haha, teete nalja vist? Kui ei usu, tulge vaadake ise, kuidas nad mängivad - lõbus saab see olema igal juhul!

Mis on veel sel aastal uut ja põnevat?
Esiteks see, et turniir toimub kahes etapis. Esimene etapp toimub uute ilusate väravatega auk augus kinni koolistaadionil. Teine etapp toimub aga meie uhkes ja suures spordihoones.
Mitte midagi ei saa nüüd aru, mis toimub? Kõige pealt mängitakse ära esimene etapp, kus iga võistkond teenib endale vastava arvu punkte, sõltuvalt saavutatud kohast. Seejärel mängitakse ära teine etapp, kus samuti iga võistkond saab endale punkte teenida. Lõpuks liidetakse võistkonna etappide punktid kokku ja paigutatakse tabelisse koos teiste võistkondade punktidega. Võistkond, kellel on kokkuvõttes kõige rohkem punkte, osutubki võitjaks.
Kuna toimub teine etapp ja millised on selle alagrupid? Hetkel ei oska me täpselt öelda, millal see algab. Loodetavasti saab see alguse detsembri kuus. Alagruppide kohta me saame öelda nii palju, et nende loosimine toimub vahetult enne teise etapi algust.

Kas miskit on veel?
Jah. Sel aastal üritame me läbi viia ka paar induviduaal võistlust. Mis need täpsemalt on ja kuna need toimuvad, seda me teavitame turniiri jooksul.

Täpsemalt turniirisüsteemist saate lugeda info alt.

Mängud
Added on 11.09.2016 21:28
Turniir on algamas
Added on 11.09.2016 21:27