Lustivere Mõisa Cup 2021

Lustivere Mõisa Cup 2021 toimub 17. juulil algusega 10:00 Lustivere staadionil (muruväljak);
OSAVÕTJAD
Võistkonna komplekteerimisel piiranguid ei ole, kuid võistlustel ei tohi osaleda Eesti Jalgpalli Liidu ja/või FIFA tähtajalise või tähtajatu keelu all olevad mängijad/isikud;
KOHTUNIKUD
Turniiri vilistavad EJL poolt litsentseeritud jalgpallikohtunikud;
VÕISTKONDADE VARUSTUS
Võistkonnad peavad kandma ühtset vormi (samat värvi särk, v.a. väravavaht), ei pea olema sama „disainiga“.
On rangelt soovitatud kanda kaitsmeid, korraldajad ei võta vastutust tekkinud vigastuste eest.
Samasuguste vormivärvide korral loositakse mänguvestid.
Raudkorkidega mängimine KEELATUD!
VÕISTLUSSÜSTEEM
Kui tuleb 6-10 võistkonda, mängitakse kahe väljaku peal. Täpsem võistlussüsteem selgub 3. juulil.
Võistkonna suurus 10 mängijat, väljakul korraga 7 mängijat (6+1);
Mängud algavad kell 10.00;
Mängitakse FIFA reeglite järgi, kuid ilma suluseisuta;
Mänguaeg 1x20min (jooksev aeg);
Mängitakse vähendatud mõõtmetega väljakutel;
AUTASUSTAMINE
Kolme parema võistkonna liikmeid autasustatakse diplomi, medali ja karikatega. Võitja võistkond saab tõsta pea kohale ka rändkarika!
MAJANDAMINE
Osavõtumaks on 80€ võistkonna kohta. Turniirile pääsevad 10 kiiremat võistkonda!
REGISTREERIMINE
Eelregistreerimine (võistkonna nimi) kuni 03.07.2021 kella 23:59-ni. (marko@poltsamaasport.ee)
ÜLDIST
Kõik võistlusega seotud kulud (transport, toitlustamine, jne) on võistlejate endi kanda. Oma tervisliku seisundi eest vastutab iga osaleja ise. Kõik võistluse käigus tekkinud küsimused lahendab võistluse peakorraldaja Marko Uusküla.
Kohapeal on olemas ka toitlustus, kauplus ja pesemisvõimalus.
TÄPSUSTUSED
Vahetused toimuvad jooksvalt (edasi-tagasi vahetused);
Kollane kaart tähendab mängija eemaldamist mängust kaheks minutiks;
Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja võistkond mängib arvulises vähemuses 2 minutit. Kusjuures võistkonda ei tohi jääda vähem kui 4 mängijat; vägivaldse käitumise puhul eemaldatakse mängija tunriirilt.
Kahe minuti karistust kantakse selleks eraldatud trahvipingil;
Kahe minuti karistus lõppeb, kui karistusaja jooksul lüüakse karistatud võistkonnale värav;
Võistkonna mängijad ja treenerid/esindajad on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga neile spetsiaalselt ettevalmistatud pinkidel;
Mängijate lahkumine väljakult ning minek väljakule on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva külgjoone. Sellest nõudest mittekinnipidamine toob kaasa võistkonna karistamise kollase kaardiga;
Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume: