Populariseerida tervislikke eluviise ja arendada erinevaid koostöövorme.

Aeg ja koht

Laupäev, 20.jaanuar  2018. a. kell 17.00  Rõngu Keskkooli võimla.

Võistlussüsteem:

Võistlus toimub alagrupisüsteemis, alagruppide koosseisud selguvad loosimise teel üks päev enne turniiri.

Mängitakse 4 vs 4 .

Alagruppide kaks paremat mängivad omavahel risti poolfinaalid (A- alagrupi 1. ja B-alagrupi 2. ning A-alagrupi 2. ja B-alagrupi 1.), mille võitjad selgitavad 1.-2. koha omanikud ja kaotajad 3.-4. koha. Alagruppide 3 koha omanikud mängivad 5-6 koha peale.

Mängitakse 2 x 10 minutit nii-öelda „jooksvat aega”, mängu 2 viimast minutit puhast aega. Poolaja vaheaeg on 5 minutit. Viigilise resultaadi korral mängitakse lisaaeg kestvusega 5 minutit.

Mängija võib teha mängu jooksul maksimaalselt 4 viga.

Enne poolfinaale toimub ka kolmepunktivisete võistlus, kus igast meeskonnast saab osaleda kuni 2 inimest. Kolmepunktivisete võistluse finaal, kuhu pääsevad eelvõistluse 3 paremat, toimub enne finaalmängu.