Otepää Futsal Cup reeglid

Võistkonna suurus ja mängijad

• Kõikides vanuseklassides on võistkonda lubatud registreerida 2 mängijat, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal 1. augustil või hiljem.
  • Segaduste vältimiseks palume kaasa võtta passi-, ID-kaardi või EJL mängija kaardi.
  • 2012-2017 võistkonna suurus kuni 12 liiget + 2 treenerit.
  • Vahetuste arv mängus ei ole piiratud, edasi-tagasi vahetused on lubatud.

Turniiri süsteem

Turniiri süsteem selgub vastavalt registreerujate arvule. Kõik võistkonnad saavad vähemalt 5 mängu. Mängija võib esindada ühe vanuseklassi turniiril ainult ühte võistkonda.

Reeglid

Mängitakse FIFA reeglite järgi. Turniirisüsteemis toimuvatel võistlustel kasutatakse võrdsete punktide korral järgmisi kriteeriume:

• omavaheline mäng
  • omavaheliste mängu väravate vahe
  • üldine väravate vahe
  • suurem löödud väravate arv
  • penaltid

Play-offi mängudes lisaaega ei mängita, viigilise mängu tulemuse korral kohamängudes järgnevad kohe penaltid (3 penaltit).

Võistlustingimused:

2012-13 vanuseklass: väljak 20x40m, värav 2x3m, mängijaid väljakul 4+1, mänguaeg 17min

Autasustamine

• Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikate ja medalitega.
  • Neljanda koha võistkonnale on eriauhind.
  • 2016 ja 2017 vanuseklassis paremusjärjestust ei selgitata. Kõiki osalejaid tunnustatakse turniiri meenega.

Loobumiskaotus

Võistkonnale, kes hilineb (10 minutit või enam) märgitud mängualguse ajaks ilma mõjuva põhjuseta või loobub mängust, arvestatakse kaotus 0:3 ja tabelisse lisatakse -1 punkt.

Protest

Protest peab olema esitatud kirjalikult hiljemalt 30 minutit peale mängu lõppu. Protesti arutusele võtmiseks tuleb tasuda kautsjon 100 eurot, mis protesti rahuldamisel tagastatakse. Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab 3-liikmeline turniirižürii, kelle otsus on lõplik ja ei kuulu edasikaebamisele.

NB!

• Turniiri korraldajad ei võta endale vastutust turniiri vältel tekkivate sportlike vigastuste, haiguste, varguste või muude materiaalsete väärtuste kaotuse eest!
  • Korraldajad jätavad endale õiguse teha reeglites muudatusi!